Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Haberler

2017 yılında iskele kiralama sektörünün üretim ve pazarlama durumu ile piyasa operasyon durumu analizleri

iyi kalite İskele Çerçeve Sistemi satış için
iyi kalite İskele Çerçeve Sistemi satış için
Bu fabrikanın profesyonel ve iyi bir hizmet olduğunu hissettim, her ikisinin de hizmetinden memnun kaldım.

—— Adam Smith

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
2017 yılında iskele kiralama sektörünün üretim ve pazarlama durumu ile piyasa operasyon durumu analizleri
İskele, işçilerin dikey ve yatay taşımayı işletmesi ve çözmesi ve çeşitli dirsekler kurması için inşaat alanıdır, aynı zamanda koruyucu bir sistemdir. Ülkemiz şimdi iskele üretimi için kullanılan çelik boru malzemesini kullanmaktadır. , kase toka tipi iskele, soket tipi çelik boru iskele, kapı tipi iskele vb. Son yıllarda iskele kiralama istasyonunun tekrar tekrar şikayet edebileceği söylenebilir, sorun nerede?

Zhiyan danışmanlığı tarafından yayınlanan "2017-2023 Çin iskele piyasası üretim ve pazarlama durumu ve endüstri geliştirme beklentisi değerlendirme raporu" na göre, Çin iskele sanayii üretimi 2016 yılında% 6,84 artarak 21,41 milyon ton olarak gerçekleşti. 2004). Çin iskele endüstrisinin son yıllarda üretimi aşağıdaki gibidir:

2009-2016 Çin iskele sanayi arzı

Kaynak: zhiyan danışmanlığı

2009'dan 2016'ya kadar Çin iskele endüstrisinin ithalat ve ihracat verileri

Kaynak: Çin gümrükleri

Çin iskele endüstrisinde, 2009'dan 2016'ya kadar arz ve talep dengesi

İskele kiralama, alüminyum alaşımlı şablonlara, iskele yapılarına benzer bir araç ürünüdür ve bu nedenle tekrar tekrar kullanılabilir. Leasing, büyük miktarda sermaye gerektiren bir tür finansal iştir. Leasing malzemelerinin inşaat şirketleri veya fabrikalar tarafından yatırılması, nakit yağışları, işletmelerin akışını yavaşlatır ve ana işletmelerin gelişimini etkiler. Bu nedenle, profesyonel kiralama şirketlerinin varlığı değerli ve zorunludur. Şu an için Çin, kiralama için kullanılabilecek çok sayıda kalıp iskelesi ve destekleme ekipmanına sahiptir, ancak finansal kiralama işleminin finansal penetrasyon derecesi çok düşüktür ve finansal özellikler kiralanan malzemelerin temelde yansıtılmamaktadır.

Konut inşaatı, demiryolu, karayolu, havaalanı ve diğer alanlardaki yatırımların artmasıyla birlikte, inşaat iskelesi talebinin artmasıyla birlikte, genel inşaat iskelesi piyasası rekabet kargosu ne olursa olsun, sektörün gelişmesinin daha da standartlaştırılması ve bütünleştirilmesi gerekiyor.

2015 yılında Çin'in iskele kiralama piyasası ölçeği 40,9 milyar yuan, 2016 yılında Çin'in iskele kiralama piyasası ölçeği 44 milyar yuan'a yükseldi.

Çin iskele kiralama piyasası büyüklük tablosu 2006-2016

Sınai işletme ölçeği modeli perspektifinden bakıldığında, ulusal iskele kiralama işletmeleri ağırlıklı olarak leasing şirketleri, büyük işletmeler ve üretim ve satış odaklı işletmeler olmak üzere az sayıda, orta ölçekli işletmeler, işletmelerin inşaat üretimi ve satış entegrasyonu daha az, yabancı ile karşılaştırıldığında büyük bir boşluk var. Çin şu anda dünyanın en zorlu inşaatı, en büyük ülkenin inşaat hacmidir, ancak büyük işletmelerin önde gelen yabancı girişimlerinin büyüklüğü gibi kimse yoktur.

Kurumsal modelin doğası gereği, iskele endüstrisinin yıllar içinde gelişimi, kazanımların tartışılmaz olması, ancak endüstrinin gelişimini engelleyen sorunları görememesidir. İskele endüstrisi ekibi açısından, tüm yol boyunca yürüdü. Planlanan ekonomiden, inişli çıkışlı kurumun yeniden yapılandırılması, şimdi özel teşebbüs tarafından teşebbüsün çoğundan daha fazla, geniş çaplı geliştirme, işletme miktarını çok fazla yapma, düşük konsantrasyon, fazla üretim kapasitesi, teknoloji ve ekipman, ürün kalitesi, personel Genel seviyenin kalite, organizasyon ve yönetim yönleri hala düşüktür, endüstriyel yapı piyasa rekabetinin makul olmayan bir sonucu.

Tüm endüstrinin rekabet düzeninden görülebildiği gibi, Çin'in inşaat iskele endüstrisi pazar yoğunluğu, özellikle küçük ve orta ölçekli özel işletmelerde, önde gelen işletmelerin yokluğunda çok düşüktür; tüm sanayi zincirinde yer alan az sayıda işletme vardır. ciddi homojenizasyon ve çekirdek rekabet gücünün eksikliği ile birlikte. Gelecekte, sanayi zincirini genişletmek, orta ve batı bölgelerini keşfetmek, demiryolu vb. sıcak talep alanlarına genişlemek, Çin'in yapı iskelesi endüstrisinin gelişme eğilimi olacaktır.

Pub Zaman : 2019-01-14 19:10:41 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Guangzhou Jet Scaffold & Formwork System Co., Ltd.

Tel: 00-86-15626960565

Faks: +86-20-26228115

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)